Domare

Sven Persson

Johannes Ulvsgärd

Joakim Carlborg

Mattias Brelid

Björn Westerlind, ordforande@korpenvanersborg.se, 0704-615239

(Senaste ändringarna i rött)

 

Datum Match Tid League Sekretariat Domare Domare
Sön 8 sep   Wolfkillers — TAIK 17:10 Herr 1 Al Bandy Johannes Sven
  Sirius Tigers — Al Bandy 18:00 Herr 1 Bostadsbutiken
  Häppstars — Bostadsbutiken 18:50 Herr 1 Forrest Hill
  Alvas Pågar — Forrest Hill 19:40 Herr 1 Häppstars
  RGBK — Tunhems Vikingar 20:30 Herr 2 Alvas Pågar
Sön 15 sep   Oldstars — Gött å blandat 17:00 Dam 1 Mattias
  BK Stolpskott — Hur svårt kan de va? 17:45 Dam 1
  Team Elsa — Tant Grön 18:30 Dam 1
  Mix King Tigers — Tvåstad Anacondas 19:15 Herr 2 Björn
  Finkel Drinkers — A-laget 20:00 Herr 2
  Erlings Söner — Desperados 20:45 Herr 2
Sön 22 sep   TAIK — Häppstars 17:10 Herr 1  Bostadsbutiken Johannes  Kenth
  Sirius Tigers — Bostadsbutiken 18:00 Herr 1 Alvas Pågar
  Al Bandy — Alvas Pågar 18:50 Herr 1 Forrest Hill
  Wolfkillers — Forrest Hill 19:40 Herr 1 Al Bandy
  Tvåstad Anacondas — TFF Innebandy 20:30 Herr 2 Wolfkillers
sön 29 sep   A-Laget — Mix King Tigers 17:00 Herr 2 Johannes
  Desperados — Finkel Drinkers 17:45 Herr 2
  Erlings Söner — RGBK 18:30 Herr 2
  Hur svårt kan de va? — Melleruds IBK Giants 19:15 Dam 1 Mattias
  BK Stolpskott — Tant Grön 20:00 Dam 1
  Gött å blandat — Team Elsa 20:45 Dam 1
sön 06 okt   TFF Innebandy — Tunhems Vikingar 17:10 Herr 2 Johannes Kenth
  TAIK — Alvas Pågar 18:00 Herr 1
  Forrest Hill — Häppstars 18:50 Herr 1
  Wolfkillers — Sirius Tigers 19:40 Herr 1
  Bostadsbutiken — Al Bandy 20:30 Herr 1
sön 13 okt   Tant Grön — Hur svårt kan de va? 17:00 Dam 1 Mattias
  Gött å blandat — Melleruds IBK Giants 17:45 Dam 1
  Oldstars — BK Stolpskott 18:30 Dam 1
  A-Laget — Tvåstad Anacondas 19:15 Herr 2 Björn
  Mix King Tigers — Desperados 20:00 Herr 2
  Finkel Drinkers — RGBK 20:45 Herr 2
sön 20 okt   Tunhems Vikingar — Erlings Söner 17:10 Herr 2  Sten Johan
  Alvas Pågar — Häppstars 18:00 Herr 1
  Al Bandy — TAIK 18:50 Herr 1  Peter F
  Bostadsbutiken — Wolfkillers 19:40 Herr 1
  Sirius Tigers — Forrest Hill 20:30 Herr 1
27-okt-19 UPPEHÅLL (Konsert i Fyrkanten)    
Sön 3 nov   Tvåstad Anacondas — Tunhems Vikingar 17:10 Herr 2 Johannes Carlborg
  TAIK — Bostadsbutiken 18:00 Herr 1
  Sirius Tigers — Alvas Pågar 18:50 Herr 1
  Häppstars — Wolfkillers 19:40 Herr 1
  Forrest Hill — Al Bandy 20:30 Herr 1
sön 10 nov   Gött å blandat — Tant Grön 17:00 Dam 1 Mattias
  BK Stolpskott — Melleruds IBK Giants 17:45 Dam 1
  Team Elsa — Oldstars 18:30 Dam 1
  RGBK — Mix King Tigers 19:15 Herr 2 Björn
  Erlings Söner — TFF Innebandy 20:00 Herr 2
  Desperados — A-laget 20:45 Herr 2
sön 17 nov   Tvåstad Anacondas — Erlings Söner 17:10 Herr 2 Kenth Björn
  Alvas Pågar — Bostadsbutiken 18:00 Herr  1
  Forrest Hill — TAIK 18:50 Herr 1
  Häppstars — Sirius Tigers 19:40 Herr 1 Johannes
  Al Bandy — Wolfkillers 20:30 Herr 1
24-nov-19   Finkel Drinkers — Tunhems Vikingar 17:00 Herr 2 Mattias
  RGBK — Desperados 17:45 Herr 2
  Mix King Tigers — TFF Innebandy 18:30 Herr 2
  Melleruds IBK Giants — Tant Grön 19:15 Dam 1 Björn
  Team Elsa — BK Stolpskott 20:00 Dam 1
  Hur svårt kan de va? — Oldstars 20:45 Dam 1
01-dec-19   A-Laget — TFF Innebandy 17:10 Herr 2 Johannes Sven
  Wolfkillers — Alvas Pågar 18:00 Herr 1
  Sirius Tigers — TAIK 18:50 Herr 1
  Bostadsbutiken — Forrest Hille 19:40 Herr 1
  Häppstars — Al Bandy 20:30 Herr 1
08-dec-19   Oldstars — Melleruds IBK Giants 17:00 Dam 1 Mattias
  Team Elsa — Hur svårt kan de va? 17:45 Dam 1
  BK Stolpskott — Gött å blandat 18:30 Dam 1
  Tunhems Vikingar — Mix King Tigers 19:15 Herr 2 Björn
  RGBK — Tvåstad Anacondas 20:00 Herr 2
  Erlings Söner — Finkel Drinkers 20:45 Herr 2
15-dec-19   TFF Innebandy — Desperados 17:10 Herr 2 Johannes Sven
  Bostadsbutiken — Häppstars 18:00 Herr 1
  TAIK — Wolfkillers 18:50 Herr 1
  Al Bandy — Sirius Tigers 19:40 Herr 1
  Forrest Hill — Alvas Pågar 20:30 Herr 1
22-dec-19   Tvåstad Anacondas — Finkel Drinkers 17:00 Herr 2 Mattias
  Mix King Tigers — Erlings Söner 17:45 Herr 2
  A-Laget — Tunhems Vikingar 18:30 Herr 2
  Hur svårt kan de va? — Team Elsa 19:15 Dam 1 Björn
  Melleruds IBK Giants — Oldstars 20:00 Dam 1
  Gött å blandat — BK Stolpskott 20:45 Dam 1